Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

Vali Orhan Tavlı Seydikemer’de Şehit Aileleri ve Gaziler ile İftarda Buluştu

Vali Orhan Tavlı Seydikemer’de Şehit Aileleri ve Gaziler ile İftarda Buluştu

Vali Orhan Tavlı Seydikemer’de Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimizle iftarda bir araya geldi. Muğla Valisi Orhan Tavlı Seydikemer ilçesinde Şehit Ailelerimiz, Kahraman Gazilerimiz ve gazilerimizin aileleri ile iftarda bir araya geldi.

İftar programı öncesinde Vali Orhan Tavlı ve Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker, masaları ziyaret ederek yemeğe katılan şehit ailelerimizle, kahraman gazilerimiz ve gazi ailelerimizle ile yakından ilgilendi, istek ve önerilerini aldı.

Ramazan ayının paylaşma, kardeşlik ve bereket ayı olduğunu belirten Vali Orhan Tavlı Bu mübarek ayın manevi atmosferinde, şehit yakınları ve gazilerle bir araya gelmekten ve birlikte iftar yapmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

REKLAM ALANI

Aziz şehitlerimizin ve ebediyete irtihal eden kahraman gazilerimizin hatıralarının asla unutulmayacağını vurgulayan Vali Orhan Tavlı “Şehit ailelerimiz aziz şehitlerimizin bizlere emanetidir. Sizler bizim başımızın tacısınız. Şehit Ailelerimizin her zaman yanında ve emrindeyiz” dedi.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, Vatanı, milleti, bayrağı ve devleti için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve ebediyete irtihal eden gazilerimizi rahmetle, minnetle ve dualarla yâd ededen Vali Orhan Tavlı Vatanımızı, istiklalimizi, birlik ve beraberliğimizi canları pahasına savunan, bu kutlu mücadele sırasında yaralanan tüm gazilerimize de şükranlarını sundu.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ