Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

Vali Civelek, Seydikemer Muhtarlarının Sorunlarını Dinledi

Vali Civelek, Seydikemer Muhtarlarının Sorunlarını Dinledi

Seydikemer’de 2019 Yılı Aralık Ayı Muhtarlar Toplantısı Muğla Valisi Esengül Civelek başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda muhtarlar talep ve sorunları Muğla Valisi Civelek’e iletme şansı yakaladı.

Seydikemer Tufanlar Düğün Salonunda 2019 Yılı Aralık Ayı Muhtarlar Toplantısı yapıldı. Muğla Valisi Esengül Civelek’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda; Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Muğla Tarım ve Orman Müdürü Barış Saylak, Muğla Orman Bölge Müdürü Yasin Yaprak, Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, ilgililer ve muhtarlar yer aldı. Seydikemerli muhtarlar toplantıda Muğla Valisi Esengül Civelek’e talep ve şikayetlerini anlattı. Muhtarların sorunlarını dinleyen ilgililer bu sorunları görüşüp çözüme kavuşması için çalışacaklarını ifade ettiler. 
Toplantının açılış konuşmasını Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu yaptı. Toplantı sonucunda gündeme gelecek hususları takip edeceklerinin altını çizen Kaymakam Gökçekuyu, “Sayın Valimiz başkanlığında yapılacak olan 2019 Yılı Muhtarlar Toplantısı vesilesi ile bir araya gelmiş bulunuyoruz. Valimizin talimatları doğrultusunda bizler de ilçe kaymakamları olarak muhtarlar toplantısını her ay yapıyoruz. Bu toplantılar vesilesiyle mahallelerimizin sorunları, ihtiyaçları ve muhtarlarımızın talepleri gündeme alınıp değerlendiriliyor. Toplantının neticesinde de ilçe kaymakamlığı olarak gündeme gelen hususları takip edip, neticelendirmeye gayret ediyoruz” dedi.


Muhtarların, Devlet-Vatandaş arasında köprü görevi gördüğünü dile getiren Muğla Valisi Esengül Civelek, “Vatandaşlarımızın en iyi hizmeti sunmanın gayretiyle, çabasıyla, var gücümüzle hep birlikte el birliği, gönül birliği, iş birliğiyle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Başkanlığımda gerçekleştirilen bir önceki toplantıda değerli muhtarlarımızın talepleri ve ihtiyaçlarının karşılanması noktasında ne kadar yol aldık, ne kadar başarılı olduk diye ilgili arkadaşıma sorduğumda siz değerli muhtarlarımızın taleplerinin, ihtiyaçlarının yaklaşık yüzde 90’ının karşılandığı bilgisini aldım. Bugünde tekrar siz değerli muhtarlarımızın ki sizler; devlet ve vatandaş arasındaki köprü görevini fevkalade yerine getiriyorsunuz. Yine taleplerinizi, ihtiyaçlarınızı bildireceksiniz. Bizlerde bu talep ve ihtiyaçların karşılanması noktasında çözüm üreteceğiz” diye konuştu. 
Toplantı konuşmaların ardından basına kapalı şekilde devam etti. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ