Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

SEYDİKEMER’İN VERGİ ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

Muğla’nın Seydikemer İlçesinde 2022 kurumlar vergisi ve gelir vergisi rekortmenleri belli oldu.

SEYDİKEMER’İN VERGİ ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

Seydikemer 2022 yılı için kurumlar vergisi ve gelir vergisi rekortmenleri belli oldu. 2022 yılı kurumlar vergisi ve gelir vergisi rekortmenleri geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi kamuoyuna yansıdı.

Seydikemer’de 2022 kurumlar vergisi rekortmeni Öz Türkmersan Mermercilik İnşaat TAAH. TURZ. TİC. İHR. oldu. İkinci sırada Selina Fish Su Ürünleri ticaret limited şirketi aldı. Üçüncü sırada ise Akdenizli Akaryakıt AŞ.İNŞ. VE TİC AŞ. Aldı. Geçtiğimiz yıllarda da Seydikemer’de ilk sıralarda yer alan bu firmalar 2022 yılı kurumlar vergisi vergi rekortmenliğinde ilk 3 sırayı paylaştılar. Seydikemer’de Hamza Akay ve Kader Debik 2022 gelir vergisi sıralamasında ilk sıraları alan isimler oldular.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı Seydikemer ilçesinde 2022 yılı vergi rekortmenlerini kutlayan mesaj yayınladı. Çıralı; “ülkemize, Seydikemerimize katma değer sağlayan tüm işletmelerimize ticari kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizler FTSO olarak her zaman üyelerimizin yanındayız. Üyelerimizin vergi rekortmenliğinde yer almalarından kıvanç duyuyoruz” dedi.

Haber Servisi

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ