Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

Seydikemer Esnaf Odası Faaliyet Raporu Yayınlandı

Seydikemer Esnaf Odası Faaliyet Raporu Yayınlandı

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası faaliyet raporu yayınlandı. Daha önce Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır tarafından 8 Ocak 2022 Cumartesi günü saat 10:00’da Uğurlu mahallesi Tufanlar tesisinde yapılacağı duyurulan genel kurul hazırlıkları devam ediyor. 2018 yılında yapılan seçimli genel kurulda başkan seçilen Harun Sağır 2018-2022 dönemine ilişkin faaliyet raporunu internet sitesi üzerinden yayımladı. Rapora Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası resmi internet sitesi seydikemereso.org.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Başkan Sağır yaptığı açıklamada; “Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası 2. Olağan Genel Kurul toplantısı süreci başladı. Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır ”tüm esnaflarımızı 8 Ocak 2022 Cumartesi günü yapılacak Genel Kurul Toplantımıza davet ediyorum” dedi.

Genel kurula ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Harun Sağır “8 Ocak 2022 Cumartesi günü Esnaf ve Sanatkârlar Odası 2. Olağan Genel Kurul toplantımızı yapacağız. Hesap verebilirlik ilkesi ile şeffaf bir şekilde yönetim kurulumuz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üyelerimize yaptığımız çalışmalarımızı faaliyet raporu ile sunuyoruz. 2018-2022 Faaliyet Raporumuz odamızın internet sitesinden görülebilir ve indirilebilir. Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Olağan Genel Kurul toplantısının tekrar ilçemiz ve odalarımız için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

REKLAM ALANI

Haber Servisi

faaliyet raporu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ