Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

Seydikemer, EMITT 2020’de Tanıtılacak

Seydikemer, EMITT 2020’de Tanıtılacak

Seydikemer Belediyesi, Doğu Akdeniz ve Avrasya’nın en büyük turizm fuarlarından biri EMITT 2020’de yerini almaya hazır. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, EMITT turizm fuarının Seydikemer ve bölgenin tanıtımına katkı sağladığına dikkat çekti. Başkan Otgöz, “Seydikemer’in adının hem Türkiye’de hem de dünyada tanıtmak istiyoruz” dedi.

Bu yıl 30 Ocak- 2 Şubat tarihlerinde 24’üncüsü düzenlenen EMITT- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Valiliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) desteğiyle Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) iş ortaklığında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek.

SEYDİKEMER, EMITT’E HAZIRLANIYOR

Emrullag Gök’ün özel haberine göre; Seydikemer, EMITT 2020 ‘de turizm sektör temsilcileri ile buluşmaya hazırlanıyor. 24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda, Seydikemer Belediyesi koordinatörlüğünde kamu ve özel sektörden diğer kurumların katılımıyla ilçenin Saklıkent kanyonundan Letoon Antik Kenti, Karadere Plajından Tlos Antik kentine kadar doğal, kültürel ve yöresel zenginliklerinin tanıtılması hedefleniyor. 

Seydikemer Belediyesi, dünyanın en büyük fuarlarından biri EMITT’te, yurt içinden ve yurt dışından katılacak turizm profesyonellerine ve ziyaretçilerine bölgeyi en iyi şekilde tanıtmak için özel tasarımlı stant ile 3 nolu salonda B-372 stantta yerini alacak.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, EMITT turizm fuarının Seydikemer ve bölgenin tanıtımına katkı sağladığına dikkat çekti. Seydikemer’in tanınırlığının artmasında bu tür fuarların önemli bir yeri olduğunu kaydeden Başkan Otgöz, “Seydikemer’in adının hem Türkiye’de hem de dünyada tanıtmak istiyoruz. Seydikemer’e baktığımızda tarih, doğa ve kültür iç içe geçmiş bir şekilde. Bölgenin zenginliği çok fazla. Seydikemer, tarih severlerinden adrenalin tutkunlarına kadar herkese farklı seçenekler sunuyor. Bu ve bunun gibi fuarlarda Seydikemer’imizi tanıtmak için elimizden geleni yapacağı” dedi. 

TURİZM SEKTÖRÜ BULUŞUYOR

Latin Amerika’dan Uzak Doğu’ya 30 ülkenin katılacağı EMITT 2020’de, sorumlu ve sürdürülebilir turizme dönüşümün nasıl gerçekleşeceği, yeni dönemde sektör profesyonellerini bekleyenler detaylarıyla konuşulacak. Kapsamlı bir konferans programıyla turizm ekonomisi, önemli trendler ve önümüzdeki yıllara damga vuracak teknolojik inovasyonlar gündeme taşınacak.

Fuarla eş zamanlı gerçekleşecek etkinlik programında, konferanslar, keynote sunumlar, atölye çalışmaları yer alıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ