Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

Belediye Meclisi 2023 Yılı İlk Toplantısı Yapıldı

Belediye Meclisi 2023 Yılı İlk Toplantısı Yapıldı

Seydikemer Belediyesi 2023 yılı Ocak ayı Olağan Meclis Toplantısı Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz başkanlığında yapıldı. Toplantının kâtip üyeliklerini Belediye meclis üyeleri Yusuf Bağırcı ve Veli Furkan Türk yaptı.

Yılın ilk meclis toplantısında Başkan Otgöz, gündem maddelerine geçilmeden önce bir konuşma yaptı. Başkan Otgöz, meclis üyelerinin yeni yılını kutlarken; 2023 yılının sağlık, mutluluk, huzur dolu geçmesini diledi. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün konuşmasının ardından Seydikemer Belediyesi 2023 yılı Ocak ayı Olağan Meclis Toplantısı için belirlenen gündem maddelerine geçildi. 11 gündem maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısında 1 gündem maddesi oy çokluğu ile kabul edilirken 10 gündem maddesi oy birliği ile kabul edildi. Meclis toplantısında Meclis Denetim Komisyonu Üyelerinin seçimi yapıldı. Komisyon üyeliğine; Harun Hıra, Durmuş Çetinkaya, Hakan Büyükaydın (AK Parti), Mustafa Tanır (MHP) ve Mustafa Tüfekci (İYİ Parti) seçildi.

Toplantıda Belediye Meclisi’nin 2023 yılında izinli sayılacağı ay ağustos ayı olarak oy birliği ile kabul edilirken, Belediye Meclisinin aylık toplantılarının yapılacağı gün her ayın ilk salı günü saat 14.00 olarak kabul edildi. Ocak ayı Olağan Meclis Toplantısı, diğer gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından sona erdi.

REKLAM ALANI

Haber Servisi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ