Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

Selçuk Özkan Fethiye Futbol Akademisi Açıldı

Kariyerinde, 1. ligde 25, 2,ligde 200 ve 3. ligde 12 müsabakaya çıkan ve ortaya koyduğu performansı ile taraflı tarafsız herkesin gönlünde taht kuran Selçuk Özkan Fethiye’de futbol akademisi açtı. Fethiye’de geleceğin futbol yıldızı adaylarının yetiştirilmesi için kolları sıvayan genç futbol antrenörü Selçuk Özkan ve ekibi geleceğin yıldız adayı futbolcularını Türk sporuna kazandırmayı planlıyor. Futbol akademisi […]

Selçuk Özkan Fethiye Futbol Akademisi Açıldı

Kariyerinde, 1. ligde 25, 2,ligde 200 ve 3. ligde 12 müsabakaya çıkan ve ortaya koyduğu performansı ile taraflı tarafsız herkesin gönlünde taht kuran Selçuk Özkan Fethiye’de futbol akademisi açtı.

Fethiye’de geleceğin futbol yıldızı adaylarının yetiştirilmesi için kolları sıvayan genç futbol antrenörü Selçuk Özkan ve ekibi geleceğin yıldız adayı futbolcularını Türk sporuna kazandırmayı planlıyor.

Futbol akademisi açtıkları için mutlu olduklarını belirten Selçuk Özkan, “Teknik kadromuz ile yol haritamızı çizdik. Amacımız alanında uzman atrenör arkadaşlarımız ile birlikte gençlerimizi en iyi şekilde yetiştirerek Türk sporuna kazandırmak en büyük arzumuz” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

CEMİL UFUK KOÇ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ