Seydikemer Haber Sitesi

Muğla Valisi Tavlı Seydikemer’i Ziyaret Etti

Muğla Valisi Orhan Tavlı ilk resmi ilçe ziyaretlerine Seydikemer’den başladı. Vali Orhan Tavlı, Kaymakam Ahmet Güneri, Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve ilçe protokolü tarafından karşılandı.

 

Vali Tavlı ilçe merkezinde Kaymakamlık binası yanındaki esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip, maske, mesafe ve hijyen kurallarının uygulanmasını isteyip hayırlı işler diledi. Vali ilk olarak Kaymakam Ahmet Güneri’nin makamına geçti. Bir süre Kaymakam Güneri’den Seydikemer ilçesi ile ilgili brifing alan Tavlı sonra Seydikemer Belediye Başkanlığına geçti. Burada Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve ekibi tarafından karşılandı. Belediye Başkanı Yakup Otgöz ile bir süre makamında sohbet eden ve ilçe hakkında bilgi alan Vali Orhan Tavlı’ya Başkan Otgöz, özel olarak hazırlanan Letoon Antik kentinin  bir fotoğrafını hediye etti.

 

ODALARI ve KURUMLARI ZİYARET ETTİ

Daha sonra Jandarma ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Orhan Tavlı, Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş ve ardından da Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır’ı ziyaret etti. Bu ziyaretlerde Vali Orhan Tavlı’ya Kaymakam Ahmet Güneri ile Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz de eşlik etti. Vali Orhan Tavlı’nın ziyaretini değerlendiren Oda Başkanı Harun Sağır, “Esnaf sayımızı ve pandemi döneminde esnaflarımızın durumunu Sayın Valimize anlattım. Seydikemerli çocuklarımız için Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Mesleki Eğitim Merkezi talebimiz olacak. İade-i ziyarette bulunup, bunları kendilerine ileteceğiz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ