Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

Mevcut Başkan Çoban “Aday Değilim”

Mevcut Başkan Çoban “Aday Değilim”

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban 26 Kasım Cumartesi günü yapılacak 3.Olağan Fethiye İlçe Başkanlığı kongresinde başkanlık için aday olmayacağını açıkladı. Çoban, “3 yıla yakın İlçe Başkanlığım süresince büyük bir heyecan, azim, fedakarlık ve teşkilatçılık ruhu ile Partimize; ilçemizde büyük bir ivme kazandırmanın haklı gururunu yaşıyorum. ”ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban Cumartesi günü yapılacak olan İYİ Parti Fethiye İlçe Kongresinde başkanlığa aday olmayacağını bildirdi. 3 yıldır ilçe başkanlığı görevinde bulunan Ali Fatih Çoban yaptığı yazılı açıklamada; “26/11/2022 Cumartesi günü yapılacak olan 3. Olağan Fethiye İlçe Başkanlığı seçiminde gördüğüm lüzum üzerine aday olmayacağımı değerli kamuoyu ile paylaşmak isterim. 3 yıla yakın İlçe Başkanlığım süresince büyük bir heyecan, azim, fedakarlık ve teşkilatçılık ruhu ile Partimize; ilçemizde büyük bir ivme kazandırmanın haklı gururunu yaşıyorum. Türk Gençliğine güvenildiği zaman; onların neler yapabileceğini bir kez daha Fethiye’den gösterdiğimiz için mutluyuz, umutluyuz” dedi.

Teşekkür Etti

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban yazılı basın açıklamasının son bölümünde  “Bizlerin; Türk siyasetine ve Fethiye’mize dair cümle kurmamıza vesile olan; Yerel Yönetimler Başkanımız, Muğla Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Metin Ergun Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum. Bu süreçte desteklerini esirgeyemeyen Fethiye’mizin 41 mahallesindeki cefâkar dava arkadaşlarıma minnetlerimi sunuyorum. Elbette bu bir veda değil. Bizler yine Fethiye’deyiz ve memleketimizde yaşamaya devam edeceğiz. Bizim bu şehre “VEFA” borcumuz var. Benim hepinize hakkım helaldir. Sizlerinde haklarınızı helal etmenizi istiyorum. Sevgi ve saygılarımla. ”ifadelerini kullandı.

Tolga Turgutoğulları Tek Listeyle Aday

Öte yandan İYİ Parti Fethiye İlçe Kongresi cumartesi günü saat: 11.30’da Fethiye Turizm Otelcilik Okulu Salonu’nda yapılacak. Kongrede İYİ Parti ilçe başkanlığı için yönetim kurulu üyesi Tolga Turgutoğluları’nın başkan adayı olarak tek liste ile seçime gitmesi bekleniyor.

Haber Servisi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ