Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

FTSO Seçimlerinde Mavi Grup 13’te 13 Yaptı

FTSO Seçimlerinde Mavi Grup 13’te 13 Yaptı

Üç listenin yarıştığı Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimlerinde mevcut başkan Osman Çıralı ve mavi grup listesi 13 komitenin 13’ünü de kazanarak Fethiye’de bir ilki gerçekleştirdi.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasının organ seçimi ara ara yağmurlu bir havada Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde üyelerin yoğun katılımı ile gerçekleşti. Sabah saat 09.00’da başlayan oy verme işlemi saatlerin 17.00’yi göstermesi ile kapandı ve oy sayma işlemine geçildi.

REKLAM ALANI

Okul bahçesinde ve salon girişlerinde  tarafların sabırsızlıkla beklediği sonuçlara göre mevcut başkan Osman Çıralı başkanlığındaki mavi grup 13 komitenin tamamında açık ara farklarla  birinci çıkarak seçimi  kazandı.

Açıklanan sonuçların akabinde mavi grup adayları ve destekçileri okul bahçesinde sevinç yumağı oluştururken, başkan adayları Günay Özütok ve Asım Orhan seçimi kazanan Osman Çıralı ve ekibini tebrik etti.

Sandık başına gelerek oylarını kullanan tüm üyelere teşekkür eden Osman Çıralı, “Bu saatten sonra renk ayrımı kalkmıştır. Kaldığımız yerden çalışmalara devam ediyoruz. Pazartesi sabahından itibaren görevimizin başındayız ve bize kim oy verdi, kim oy vermedi düşüncesine de kapılmayacağız. Fethiye ve Seydikemer sevdamızla yola çıktık. Ekibimizle birlikte  yola çıktık, Allah yüzümüzü kir çıkartmadı. Bu süreçte tek üzüldüğüm kendilerini basın gibi gösterip bizi karalamaya çalışanların içinde bulunduğu durumdu. Şimdi evimize gidip dinleneceğiz ve çalışmalarımıza devam edeceğiz.Ekibimle birlikte çok güzel işlere imza atacağız. Projelerimiz devam ediyor ve vaatte bulunduğumuz projeleri de hayata geçireceğiz. ” dedi.

Haber Servisi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ