Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

Kurumlar Vergisi Rekortmeni Akdenizli Grup Oldu

Kurumlar Vergisi Rekortmeni Akdenizli Grup Oldu

Seydikemer İlçesinde 2020 yılında kurumlar vergisi rekortmeni Akdenizli Akaryakıt Taşımacılık İnşaat A.Ş. oldu. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, “Zorlu pandemi döneminde dahi var güçleriyle çalışarak istihdamlarını koruyan, aynı zamanda ödedikleri vergilerle ülkemizin kalkınmasına büyük katkı yapan Akdenizli Akaryakıt Taşımacılık İnşaat A.Ş. sahibi Önder Akdenizli’yi kutluyor ve başarılarının da devamını bekliyoruz” dedi. 2020 yılı Seydikemer kurumlar vergisi rekortmeni olmaktan dolayı mutlu olduklarını aktaran Akdenizli Akaryakıt Taşımacılık İnşaat A.Ş. sahibi Önder Akdenizli ise, “Hızla emin adımlarla büyümeye devam ediyoruz. Amacımız halkımıza ve milletimize hizmet. Bu tür başarı ve ödüllerle de görevimizi layıkıyla yaptığımızı daha da net anlıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Fethiye ve Seydikemer İlçelerinde gıda, inşaat, akaryakıt, emlak, tarım ve zirai ilaç bayilikleri ve buna benzer meslek dallarını içerisinde bulundurarak hizmet sağlayan Akdenizli Akaryakıt Taşımacılık İnşaat A.Ş. Seydikemer İlçesinin 2020 yılı kurumlar vergisi rekortmeni oldu. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ve başkan yardımcısı Kemal Hıra, Akdenizli Akaryakıt Taşımacılık İnşaat A.Ş. sahibi Önder Akdenizli’yi iş yerinde ziyaret ederek başarıya ortak olup teşekkür plaketi sundu.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette kısa değerlendirmede bulunan FTSO Başkanı Osman Çıralı,“Fethiye ve Seydikemer ilçelerimizde  sağladıkları istihdam ve ödedikleri vergilerle bölge ve ülke ekonomisine değer katan ve Seydikemer İlçesinde 2020 yılında kurumlar vergisi rekortmeni olan Akdenizli Akaryakıt Taşımacılık İnşaat A.Ş. sahibi Önder Akdenizli’ye teşekkürü bir borç biliyorum. Zorlu pandemi dönemine rağmen var güçleriyle çalışarak istihdamlarını korumaları, aynı zamanda ödedikleri vergilerle de ülkemizin kalkınmasına yaptıkları katkı takdire şayan.Önder Akdenizli arkadaşımız ve ekibi zaten son yıllarda gösterdikleri başarılı çalışmalar ile kendilerini kanıtlamış bir ekip. İnşallah onları daha güzel yerlerde de göreceğimize ben eminim. Bu anlamda tüm işlerinde kendilerine kolaylıklar diliyorum” dedi.

REKLAM ALANI

Seydikemer İlçesinde bu başarıyı elde ettikleri için mutlu olduklarını ifade eden Akdenizli Akaryakıt Taşımacılık İnşaat A.Ş. sahibi Önder Akdenizli ise, “Öncelikle ziyaretlerinden dolayı Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Osman Çıralı ve yardımcısı Kemal Hıra’ya çok teşekkür ediyorum. Bu başarıya layık olmak ve sürdürmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Hızla emin adımlarla büyümeye devam ediyoruz. Amacımız halkımıza ve milletimize hizmet. Bu tür başarı ve ödüllerle de görevimizi layıkıyla yaptığımızı daha da net anlıyoruz” şeklinde konuştu.  Haber Servisi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ