Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

İlk Sözü Yangının Sönüp Sönmediği Oldu

İlk Sözü Yangının Sönüp Sönmediği Oldu

Seydikemer İlçesinde geçtiğimiz günlerde yaşanan orman yangınına müdahale etmeye çalışırken, sarp arazide devrilen traktörünün altında kalarak ağır yaralanan Süleyman Yıldırım ameliyattan çıkarak tedavisine başlandı. Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören Yıldırım’ın gözünü açar açmaz ilk sözünün Sönmeyen yangın var mı? Ah ben iyi olaydım şimdi koşar giderdim” olduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde Seydikemer ilçesinin Arifler ve Kabaağaç Mahallelerinde çıkan orman yangınına  Maşat mevkiinde Traktörü ve ilaç pompası ile müdahale ederken, Kabaağaç bölgesinde traktörü kontrolden çıkan ve yaralanan Süleyman Yıldırım, Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ameliyattan çıkarak normal odaya alınarak, tedavisine başlandı.

Yaptığı kahramanlık herkese örnek olurken, sağlık durumunun gayet iyi olduğu öğrenildi. Kahramanca yangına koşan ve geçirdiği kaza sonucu yaralanan Süleyman’ın İlk sorduğu şey, “Sönmeyen yangın var mı? Ah ben iyi olaydım şimdi koşar giderdim” dedi.

 

Beşkaza Platformu Başkanı Devrim Karakuş beraberinde Beşkaza Kültür ve Dayanışma Platformu divanından Sabri Sidekli, Başhekim Yardımcısı Fatih Alasan ve bilgi işlem sorumlusu Soner Akgül Hastanede tedavisi devam eden Süleyman Yıldırım’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

SAĞLIK DURUMU GAYET İYİ

Süleyman Yıldırım’ı hastanede ziyaret eden Beşkaza Platformu Başkanı Devrim Karakuş, “Sağlık durumu gayet iyi, Bugün kendisini Beşkaza Kültür ve Dayanışma Platformu divanından Sabri Sidekli Durumunu başından beri takip eden Başhekim Yardımcımız Fatih Alasan ve bilgi işlem sorumlumuz Soner Akgül ile ziyaret ettik… İlk sorduğu şey; Sönmeyen yangın var mı? Ah ben iyi olaydım şimdi koşar giderdim oldu. Yahu sen nasıl bir yüceliğe sahipsin ki traktörün gitmiş, canını zor kurtarmışsın açabilmeyi başardığın gözün hala memleketin yanan kısımlarında. Ağlamamak için kendimi zor tuttuğum anlardandı” şeklinde konuştu.

Haber Servisi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ