Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

FETHİYESPOR DİNÇEL İLE ANLAŞTI

FETHİYESPOR DİNÇEL İLE ANLAŞTI

Fethiyespor, yeni teknik direktör Selahaddin Dinçel ile sözleşme imzaladı. 3. Lig takımlarından temsilcimiz Fethiyespor, yeni sezon için başarılı teknik direktör, Selahaddin Dinçel ile anlaştı ve 2 yıllık sözleşme imzaladı. Kendisini Lacivert Beyazlı takıma bağlayan 2 yıllık sözleşmeyi kulüp tesislerinde imzalayan Dinçel, Fethiyespora gelmekten dolayı çok mutlu olduğu söyledi.

Fethiyespor Kulübü Başkanı Esat Bakırcı ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu imza töreninde, Selahaddin Dinçel’in kendisini futbol camiasına kanıtlamış bir hoca olduğunu belirten Fethiyespor Kulübü Başkanı Esat Bakırcı, “Selahaddin Dinçel hocamız ile daha önce de çalışma isteğimiz olmuştu. Fakat kısmet bugüne imiş. Bu yıl Fethiyesporun başarısı ve bir üst lige çıkması için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Bunun içinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Şimdiye kadar bir futbolcumuz ile anlaştık. Bir futbolcumuz Anıl Arıcıoğlu’nu da Altınordu’ya gönderdik. Bu arada alt yapımızı Altınordu ile beraber yürüteceğiz. Zaten Selahaddin Dinçel hocam da Altınordu kulübü ile yakınen tanışan bir hocadır. Fethiyespora Selahaddin hocam ve ekibi hayırlı olsun” dedi.

Fethiyespora gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirten tecrübeli hoca Selahaddin Dinçel, “Fethiyespor ile uzun yıllardan bu yana organik bir bağ içerisindeyim ve dostluklarım var. Zamanı geldi karşılıklı rakip olduk. Yani camiayı çok iyi bilen birisiyim.  Fethiyespor kulübü başkanım ve yönetim kurulu üyelerim sağ olsunlar teklifte bulundular. Bugün itibari ile Fethiyespor camiasındayız. İnşallah Fethiyesporu hak ettiği yere ulaştıracağız” dedi.

Spor Servisi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ