Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

Fethiye’de Halk Kızılay’a Koştu

Fethiye’de Halk Kızılay’a Koştu

Fethiye’de Halk Kızılay’a Koştu

Kahramanmaraş ve 10 ilimizi doğrudan etkileyen büyük deprem felaketi nedeniyle Fethiye halkı, Uğur Mumcu Parkı’ndaki Kızılay Şubesi’ne giderek kan bağışında bulunmak için sıraya girdiler. Vatandaşlar ve gazeteciler sıraya girip kan bağışı için form doldurdular. Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman da, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 7,7 büyüklüğündeki depremin ardından Fethiye’de Kan Bağışı yapmak üzere Kan Bağış Merkezlerinde yer alan vatandaşları ziyaret ederek teşekkür etti.

Kahramanmaraş ve 10 ilimizde meydana gelen büyük deprem felaketi nedeniyle Fethiye halkı öncelikle kan bağışı için Uğur Mumcu Parkı’ndaki Kızılay Kan Verme Merkezi’ne koştu. Vatandaşlar Kızılay görevlilerinden form alıp doldururken bir taraftan da tansiyon ölçümlerini yaptırdılar. Daha sonra kan bağış işlemi gerçekleşirken, saatlerce sırada bekleyip adeta kan verme yarışına girdiler. Fethiye Gazeteciler Derneği Ve Muğla İnternet Gazetecileri Derneği üyeleri de vatandaşlarla birlikte kan vermek için sırada beklediler. Gazeteciler ve vatandaşlar “Güneydoğu bölgemizi etkileyen bu felakete kayıtsız kalamayız. Kahramanmaraş ve 10 ilimizde vatandaşlarımıza can olabilmek için kan bağışı kampanyasına katıldık.” İfadelerinde bulundular.

Kaymakam’dan Ziyaret

Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, Uğur Mumcu Parkı’ndaki Kızılay Kan Bağış Merkezi’ni ziyaret edip, felaket bölgesine kan bağışı yapmak için merkezde yer alan ve kan bağışında bulunan vatandaşlara teşekkür etti.

 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ