Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

ESKİ VE YENİ MUHTARLAR BİR ARAYA GELDİ

ESKİ VE YENİ MUHTARLAR BİR ARAYA GELDİ

Geçmiş dönemlerde Fethiye ve Seydikemer’de muhtarlık yapmış olan isimler, şu an görev yapmakta olan mahalle muhtarları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
Zentara Beach Kitchen’da düzenlenen program sohbet havasında geçti. Gerçekleşen etkinliğe Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, mahalle muhtarları ve geçmiş dönemde görev yapan muhtarlar katıldı. Yürütülen faaliyetler hakkında istişarelerde bulunurken, önceki dönemlerde yapılan faaliyetler hakkında da hatırlatmada bulunuldu.
Toplantıda konuşan Boğalar Mahallesi eski Muhtarı Bahri Boğalar, “Zannediyorum ki böyle bir günde buluşmak hepimizi mutlu etmiştir. Saygı değer Yakup başkanımız katılımı ile onur verdi. Siyasetler gelir geçer ama baki olan dostluktur. Bu dostluklarımızı daima birlik beraberlik içerisinde ayakta tutalım. 2023’ün bu ülkeye hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde ifadeler kullandı.
Fethiye Muhtarlar Derneği eski Başkanı Hüsnü Çalış konuşmasında, “Bu kahvaltılı toplantıda amacımız eski ve görev başındaki arkadaşlarımızla hasbihal etmek” derken; Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “Bizi sizlerle buluşturan Bahri Boğa ağabeyime teşekkür ediyorum. Sizlerle bir araya geldiğim için sevindim, duygulandım ve çok mutlu oldum. 2 dönemdir Seydikemer’de görev yapıyorum. Tabii ki hizmet etmek güzel bir şey. Muhtarlık, bu işin temeli. Muhtarlık olmasa biz buralara gelemezdik” dedi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ