Seydikemer Haber Sitesi

Emniyet Müdürü Dilberoğlu Seydikemer’de

  • Güncel
  • 17 Aralık 2021
  • 202 KEZ OKUNDU

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri Seydikemer’de merkez mahalle muhtarları ile toplantı yaparak KADES ve UYUMA projeleri hakkında muhtarları bilgilendirdi.

Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binasına gelerek görevi başındaki polis memurlarını ve Seydikemer İlçe Emniyet Müdürü Muzaffer Yüceur’u makamında ziyaret eden Muğla İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu Seydikemer’de merkez mahalle muhtarları ile toplantı yaparak KADES ve UYUMA projeleri hakkında muhtarları bilgilendirdi.

Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binasında Muğla İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu’nun başkanlığında Seydikemer İlçesi polis sorumluluk bölgesi Mahalle muhtarları ile toplantı düzenlendi. Toplantıya Muğla İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Metin Ercan, Seydikemer İlçe Emniyet Müdürü Muzaffer Yüceur, Asayiş Şube Müdürü M. Vasfı Öztüzün ile Cumhuriyet Mahallesi muhtarı Kadir Alagöz, Gerişburnu Mahallesi muhtarı Ramazan Küçükekiz, Uğurlu Mahallesi Muhtarı Ömer Tekeli, Zorlar Mahallesi Muhtarı Şaban Türkmen  ve Belen Mahallesi muhtarı Harun Karamanlı katıldı.

Toplantıda ilçenin genel güvenlik ve asayişine yönelik konular ile Emniyet Genel Müdürlüğünce hazırlanıp uygulamaya konulan KADES ve UYUMA projeleri hakkında Mahalle muhtarları bilgilendirilerek söz konusu uygulamaların vatandaşlar tarafından bilinirliğinin artırılması ve gelişebilecek olaylarda müdahale süresinin en aza indirilmesi için çalışmaların yürütülmesi hususlarında görüşme yapıldı.

Muhtar Alagöz”Emniyet Hep Yanımızda”

Toplantı sonrasında bilgi veren Cumhuriyet Mahallesi muhtarı Kadir Alagöz; İlçemizde Emniyet Müdürlüğümüz ile birlikte uyumlu bir şekilde çalışmalarımız oluyor. Bizler mahallemizde sükunet,güvenlik vb. konularda elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Bizlere her zaman destek olan İlçe Emniyet Müdürümüz Muzaffer Yüceur başta olmak üzere tüm polis ve bekçi arkadaşlara da teşekkür ediyorum. Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğü binasında merkez mahalle muhtarları arkadaşlarımızla birlikte Muğla İl Emniyet Müdürümüz sayın Süleyman Suvat Dilberoğlu’nun başkanlığında toplantı yaptık. Toplantımız gayet verimli geçti. Bizlere her zaman destek olan Muğla İl Emniyet Müdürümüz sayın Süleyman Suvat Dilberoğlu başta olmak üzere Emniyet Müdürümüz Muzaffer Yüceur’a, tüm polis ve bekçi arkadaşlara da tekrardan teşekkür ediyorum”dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ