Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

BODRUM’A TEŞEKKÜR ETTİLER

BODRUM’A TEŞEKKÜR ETTİLER

BODRUM’A TEŞEKKÜR ETTİLER

BODRUM’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası öncülüğünde düzenlenen Ressam ve Heykeltıraş Ali Rıza Başarır’ın eserlerinden oluşan “Tarihi, Kültürel ve Doğal Zenginlikleriyle Seydikemer ” adlı resim ve heykel sergisindeki Bodrum Kalesine ait tablonun Bodrum’da kalması gerektiğini düşünen Oda Başkanı Harun Sağır ile Ressam Ali Rıza Başarır Bodrum Belediye Başkan Vekili Önder Batmaz’a bu anlamlı tabloyu hediye ettiler. Bize ev sahipliği yapan Bodrum belediyesine çok teşekkür ederiz.

Bodrum Belediye Başkan vekili Önder Batmaz ” Bu eşsiz Bodrum tablosunu Belediye Başkanımız Ahmet Aras adına teslim alıyorum. Bu sergi için üstad Ali Rıza Başarır ve Esnaf odası başkanı Harun Sağır’a Bodrum halkı adına teşekkür ediyoruz. Bu sergi ilçemize de hareket getirdi. Ben halkımızı bu güzellikleri görmek için Seydikemer’e gitmelerini istiyorum.’

BODRUM’A TEŞEKKÜR ETMEYE  DEVAM EDİYORLAR

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası öncülüğünde düzenlenen Ressam ve Heykeltıraş Ali Rıza Başarır’ın eserlerinden oluşan “Tarihi, Kültürel ve Doğal Zenginlikleriyle Seydikemer ” adlı resim ve heykel sergisinden bir tablosunu da  Oda Başkanı Harun Sağır ile Ressam Ali Rıza Başarır Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Erdoğan Başeymez ‘e tabloyu  armağan ettiler. Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır ‘’Sergi boyunca bizi yalnız bırakmayan, desteğini esirgemeyen ve bize ev sahipliği yaptığın için  Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Erdoğan Başeymez’e çok teşekkür ediyoruz.’’ Dedi.

Bodrum Kalesi Sualtı Arkeoloji Müzesi Müdür Vekili Tayfun Selçuk ” Bu sergiye ev sahipliği yaptığımız için mutluyuz. Seydikemer ilçesinin güzelliklerini yerli ve yabancı turistlerin görme fırsatının olduğu güzel bir sergi oldu. Bu sergi sayesinde Bodrum Kalemiz 10 gün boyunca en hareketli günlerini yaşadı. Ben emekleri için, Bodrum’da Seydikemer’i yaşattıkları için ile Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır ile Ressam Ali Rıza Başarır’a teşekkür ediyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ