Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

Başkan Sağır’dan Tüm Muğla’da Ses Getiren Ziyaretler

Başkan Sağır’dan Tüm Muğla’da Ses Getiren Ziyaretler

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır Muğla’daki tüm oda başkanlarını makamlarında ziyaret ederek sıradışı bir ziyaret trafiğine imza attı. Odaların çalışmalarını görmek, başkanlarla istişare etmek ve deneyimlerini arttırmak için ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirten Sağır; “yaptığımız yeni bir şey değil ama bu kez bütün odalarımıza uğradık” dedi. Başkan Sağır’ın bu ziyaretleri ise yaklaşan (Muğla Birlik Başkanlığı, Milletvekilliği vb.) seçimleri öncesi değişik yorumlara yol açarken, başkan Sağır “bir yere aday değilim. Biz tüm gönüllere girmeye adayız” dedi.

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır yine her zamanki gibi farkını ortaya koydu. Muğla’daki tüm oda başkanlarını ziyaret edip, başkanlarla karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Sağır esnaflara hizmet yolunda en iyisini yapmaya çalıştıklarını ifade etti.

“Biz Tüm Gönüllere Girmeye Adayız”

REKLAM ALANI

Genel Sekreter Habibe Yantır ve Oda Müdürü Ramazan Abacı ile birlikte Muğla’da bulunan diğer 35 esnaf, şoför ve ihtisas odalarını ziyaret ederek oda başkanları ve personeli ile fikir alışverişlerinde bulunan Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır yaptığı açıklamada; “kuruluşunu 2014 yılında gerçekleştirdiğimiz odamızı kısa zamanda bilgi ve donanım ile kaliteli hizmet verebilir bir noktaya getirip 4. yılında da ISO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi sahibi yaptık. Personelimize hizmet içi eğitimler vererek esnaflarımıza ve halkımıza örnek bir kurum olma yolunda ciddi bir ivme yakalamış durumdayız. Genel Sekreterimiz Habibe Yantır ve Oda Müdürümüz Ramazan Abacı ile birlikte Muğla ilimizdeki diğer 35 esnaf, şoför ve ihtisas odalarımızı ziyaret ederek başkanlarımız ve personelleri ile fikir alışverişlerinde bulunarak esnaflarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına istişareler yaptık. Bizim için çok verimli bir ziyaret programı oldu. Bu tip ziyaretler genelde seçimlerde yapılır ancak biz bir yere aday değiliz. Biz esnafımıza daha iyi hizmet etmeye adayız. Biz tüm gönüllere girmeye adayız. Ziyaretlerimiz esnasında gördük ki Muğla’da Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar odamız ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgeli bir oda olmayı gerçekten hak etmiş. Üyelerimiz ve tüm çalışma arkadaşlarımıza tekrar teşekkür ediyorum. Odaların her birinden aldığımız güzel ve olumlu örnekler var. Herkes elinden geleni yapıyor. Bizler ise daha iyi olmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Başkan Sağır’ın Muğla’nın tamamındaki odaları ziyareti Oda Başkanları tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanarak nezaket ziyaretinde bulunmasından dolayı Başkan Harun Sağır’a teşekkür ettiler.

Haber Servisi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ