Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

BAŞKAN SAĞIR “GÖNÜLLERİ BİRLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ” DEDİ

BAŞKAN SAĞIR “GÖNÜLLERİ BİRLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ” DİYOR

BAŞKAN SAĞIR “GÖNÜLLERİ BİRLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ” DEDİ

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun SAĞIR “GÖNÜLLERİ BİRLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ” sloganı ile çiftleri yanlız bırakmıyor.

Uğurlu Sanayi Sitesi esnaflarından Cevdet İzal’in kızı Berna ile Özgür Özden’in Nişan yüzüklerini Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır taktı.

Oda Başkanı Harun Sağır ” Her iki çiftlerimize ve ailelerine hayırlı olmasını dilerim, bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır, içerken bizi hatırlasınlar diye Türk kahvesi, ağızlarının tadı bozulmasın diye lokumu hediye ediyorum. Rabbim mutluluklarını evlilikle taçlandırmayı nasip etsin. ”dedi.

“GÖNÜLLERİ BİRLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Seydikemer ilçemizin Atlıdere mahallesinden Enbiya Nur Gündü ile Hakan’ın nişan yüzüklerini Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır ile Ortaköy Mahalle Muhtarı Sadettin İlden birlikte taktılar.

Yaptığı konuşmasında Oda Başkanı Harun Sağır ” Gençlerimiz birbirlerine karşı hissettikleri sevgi ve saygıyı, evlilik çatısı altında devam ettirmeye karar vermişler. Bende sizlerin huzurunda yüzüklerini takıp, evlilik sürecindeki bu ilk adımın tamamlanmasına katkıda bulunuyorum.

Her iki genç çifte ve ailelerine hayırlı uğurlu olsun. Enbiya Nur ile Hakan çiftine mutluluklar diliyorum, düğünlerinde buluşmak ümidiyle.Onlar mutlu olsun diye biz, Gönülleri Birleştirmeye Devam Ediyoruz..” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ