Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

BAŞKAN SAĞIR “GÖNÜLLERİ BİRLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ’’ DEDİ

BAŞKAN SAĞIR “GÖNÜLLERİ BİRLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ’’ DEDİ

BAŞKAN SAĞIR “GÖNÜLLERİ BİRLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ’’ DEDİ

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun SAĞIR “GÖNÜLLERİ BİRLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ” sloganı ile çiftleri yanlız bırakmıyor.

Kabaağaç Mahallesi Esnaflarından Tahir Gök’ün oğlu Ramazan ile Ebru’nun nişan yüzüklerini Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır taktı.

Oda Başkanı SAĞIR nişan merasiminde yaptığı konuşmasında ”Rabbim mutluluklarını daim eylesin, Türk kahvesi ve Türk lokumunu hatırı fazla olsun, içtikçe bizleri hatırlasınlar diye hediye ettik. Her iki kardeşime ve ailelerine hayırlı uğurlu olsun. İnşallah düğünlerinde buluşmak ümidiyle.” dedi.

“GÖNÜLLERİ BİRLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ’’

Uğurlu Sanayi Sitesi Esnaflarından Osman Göksu’nun kızı Gülçin ile Mehmet Karaağaçlı’nın Sahil Ceylan mahallesi düğün salonunda yapılan eğlenceli nişan merasiminde genç çiftlerin yüzüklerini Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır ile Doğal Alabalık Firması Sahibi ve damadın patronu iş adamı Adem Camuz ile birlikte taktılar.

Oda Başkanı Harun Sağır konuşmasında ” Her iki çiftlerimize ve ailelerine hayırlı olmasını dilerim, bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır, içerken bizi hatırlasınlar diye Türk kahvesi, ağızlarının tadı bozulmasın diye de lokum hediye ediyorum. Rabbim mutluluklarını evlilikle taçlandırmayı nasip etsin. Onlar mutlu olsun diye biz gönülleri birleştirmeye devam ediyoruz.” dedi.

GÖNÜLLERİ BİRLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Seydikemer İlçemizin Esnaflarından Özkan Bostancı ile Aynur Büyükkocagöz’ün Bayır mahallesinde yapılan yemekli nişan merasiminde yüzüklerini Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır taktı.

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır yaptığı konuşmada   ”Bende Bayır köyünün damadıyım. Bayır köyü eniştelerine değer verir, sahip çıkar. Nişanlılık dönemi evliliğin ilk adımıdır, Her iki gencimize ve ailelerine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Düğünlerinde de yine her iki kardeşimizin mutluluğunu paylaşmak üzere inşallah bir arada oluruz. Esnaf ve Sanatkârlar Odası olarak hatırı fazla olsun diye Türk kahvesi ağızlarının tadı bozulmasın diye Türk lokumu hediye ediyorum, aileleri ile birlikte içerlerken bizi hatırlasınlar.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ