Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

Başkan Adayı Somyürek “Sektörün Sorunlarını Biliyorum”

Başkan Adayı Somyürek “Sektörün Sorunlarını Biliyorum”

İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi Başkan Adayı denizci ve turizmci Ali Somyürek, sektörün sıkıntılarını yakından bildiğini, denizcilik sektörünün Fethiye turizmi için büyük bir önem taşıdığını ve seçime güçlü bir ekiple gireceklerini ifade etti.

İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri  (İMEAK) Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi üyeleri  8 Ekim Cumartesi günü Fethiye Belediyesi Kültür Merkezinde yeni dönem için başkan ve meclisini belirlemek üzere sandık başına oy kullanmaya gidecek. Seçimlerde başkanlık için aday olduğunu açıklayan isimlerden deniz turizminin önde gelen isimlerinden Ali Somyürek, seçime kırmızı liste ile gireceğini açıkladı.

REKLAM ALANI

Naden aday olduğu konusunda gazetemiz muhabirine açıklamalarda bulunan  Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi Kırmızı Grup Başkan Adayı Ali Somyürek, “Bilindiği üzere  şubemizin genel kurulu 8 Ekim Cumartesi günü yapılacak. Mevcut başkanımız ve 2 arkadaşımız daha önce aday olduklarını duyurmuşlardı. Seviyeli ve dostane bir seçim dönemi olacağına inanıyorum. Kendim 20 yıldır sektörün içerisindeyim. Yaşadığımız sorunları yakından biliyorum. Güçlü bir ekiple yola çıktık. Tüm üyelerimizi ziyaret edip, sıkıntılarını dinleyeceğiz. Projelerimizi ve çalışmalarımızı anlatacağız” şeklinde konuştu.

Şeffaf bir yönetim anlayışını benimseyeceklerini dile getiren Başkan Adayı Somyürek, “Bizim önceliklerimizden birisi proje kültürü olacak. Sektör paydaşları ile sürekli diyalog halinde olacağız. Her şeyden önce ayrıştıran değil birleştiren olacağız. Her zaman ortak akıl ile hareket edeceğiz. Çıktığımız bu yolda üyelerimizin bize destek olacağına inanıyoruz. Hedefimiz denizcilik adına yarım kalan ve bekleyen çalışmaları tamamlayıp, Fethiye’nin marka değerini arttırmak” diye konuştu. Haber-Hakan AYKIRI

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ