Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

AKŞENER, YARIN MUĞLA’DA

AKŞENER, YARIN MUĞLA’DA

Muğla’da ilçe kongrelerini tamamlayan İYİ Parti, 3. Olağan İl Kongresi’ni 7 Ocak 2023 Cumartesi günü Orhaniye Mahallesi Kışla Parkı Menteşe Spor Salonu’nda gerçekleştirecek. Kongreye, İYİ Parti Lideri Meral Akşener, kurmayları ile birlikte katılacak. Tüm ilçelerden yoğun katılımın beklendiği il kongresine, İYİ Parti Fethiye ve Seydikemer İlçe Teşkilatı da tam kadro gidecek.

İYİ Parti kongrelerinin birer demokrasi şöleni havasında gerçekleştiğini belirten Fethiye İlçe Başkanı Tolga Turgutoğulları, 7 Ocak 2023 tarihinde Muğla’da yapılacak olağan kongrenin, partinin iktidar yürüyüşünde önemli bir dönüm noktası olacağını belirtti.

7 Ocak 2023 Cumartesi günü Fethiye’den konvoy halinde Muğla’ya gideceklerini belirterek kongreye katılmak isteyen vatandaşlar için Salı Pazarı Meydanı’ndan ücretsiz olarak araç kaldırılacağını ifade eden İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Tolga Turgutoğulları, “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, 7 Ocak Cumartesi günü il teşkilatımızın genel kuruluna katılacak. İlçe teşkilatı olarak bu organizasyona katılmak isteyen partililerimiz ve vatandaşlarımız için otobüs tahsis ettik. Cumartesi günü saat 08.00’da, Salı Pazarı Meydanı’ndan hareket edeceğiz. Kendi araçlarıyla gelmek isteyen vatandaşlarımız da aynı yerde toplanacak. Tüm partililerimizi ve halkımızı 7 Ocak Cumartesi günü Saat 11:00’deOrhaniye Mahallesi Kışla Parkı Menteşe Spor Salonu’ndayapılacak olan 3. olağan il kongremize davet ediyorum.” diye konuştu.

Haber Servisi

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ