Son Dakika
Seydikemer Haber Sitesi | www.haberseydikemer.com

Ağustos Ayında Göreve Başlayan Kaymakam Güneri’nin Tayini Çıktı

Ağustos Ayında Göreve Başlayan Kaymakam Güneri’nin Tayini Çıktı

Seydikemer Kaymakamı Güneri’nin Muğla’ya tayini çıktı. Seydikemer Kaymakamı Ahmet Güneri Muğla Valiliğine Hukuk Müşaviri olarak atandığı öğrenildi. Seydikemer Postasının haberine göre; Seydikemer Kaymakamı Ahmet Güneri Muğla Valiliğine Hukuk Müşaviri olarak atandı.

Ağustos 2020 tarihinde görevine başlayan Seydikemer Kaymakamı Ahmet Güneri’nin 3 ay sonra Muğla Valiliğine Hukuk Müşaviri olarak atandığı öğrenildi. İçişleri Bakanlığı’nın kararnamesi ile Bingöl Karlıova Kaymakamlığı görevinden Seydikemer Kaymakamlığına atanan Kaymakam Ahmet Güneri görevine başlamasından kısa bir süre geçmesine rağmen beklenmedik bir anda Muğla Valiliğine Hukuk Müşaviri olarak atanması şaşkınlıkla karşılandı. Seydikemer’de o dönem yeni ilçe olmasına rağmen başarılı çalışmalar yapan kaymakam Muammer Köken’i akıllara getirdi. Muammer Köken’in uzun yıllar çalışması beklenirken tayiyinin çıkarılması üzüntü oluşturmuştu.

Seydikemer’in 2012 Aralık ayı sonunda kurucu ilçe kaymakamı olarak atanan Antalya Elmalı’lı Muammer Köken’in ardından Seydikemer Kaymakamlığına Sur Kaymakamı Memduh Tura atanmış ve Tura göreve başlamadan yerine Rize Pazar Kaymakamı Cevat Çelik atanmıştı. Cevat Çelik’te göreve başlamadan yerine Aydın’ın Yenipazar ilçesine atanan Haktan Gökçekuyu atanmıştı. Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu’da  buradaki görevinden Kırşehir Valiliği Hukuk Müşavirliğine atanırken onun yerine ise İçişleri Bakanlığı’nın kararnamesi ile Bingöl Karlıova Kaymakamlığından Seydikemer Kaymakamlığına atanan Kaymakam Ahmet Güneri görevine başlamıştı. Seydikemer Kaymakamı Ahmet Güneri Muğla Valiliğine Hukuk Müşaviri olarak atanırken yeni kaymakamın henüz atanmadığı ve en kısa sürede atanacağı öğrenildi.

Haber Merkezi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ